Trening z Mistrzem

Zajęcia sportowe, prowadzone przez ambasadorów Fundacji – Anitę Włodarczyk, Piotra Małachowskiego, Tomasza Majewskiego oraz wykwalifikowanych trenerów. W treningu biorą udział dzieci z warszawskich szkół podstawowych oraz fundacji i stowarzyszeń działających na rzecz wspierania dzieci. Możliwość odbycia profesjonalnego treningu oraz bezpośredniego poznania gwiazd stanowi dla uczestników inspirację oraz motywację do rozpoczęcia lub kontynuowania swojej przygody ze sportem a szczególnie z lekkoatletyką. Oprócz zajęć praktycznych dzieci biorą udział w warsztatach z dietetykiem podczas których mogą dowiedzieć się czegoś więcej na temat stosowania właściwej diety oraz przestrzegania optymalnych dziennych norm żywieniowych. Do udziału w treningach zapraszanych jest 300 dzieci.